Odkryj świat Beyond Tech!

BCG Platinion zaprasza na cykl spotkań Beyond Tech MeetUps! Dołącz do naszej społeczności, zapisz się na interesujący cię meetup i zdobądź wiedzę z zakresu biznesu i technologii! 

BCG Platinion

Witaj w świecie Beyond Tech Meetups! Jesteśmy grupą organizującą spotkania dla IT architektów, analityków biznesowych, inżynierów, IT konsultantów, studentów, absolwentów i wszystkich, którzy pracują lub chcą pracować na styku tehnologii i biznesu. 

Czym są spotkania Beyond Tech MeetUps?

Dołączając do naszego  Women Retreat by BCG Platinion Polska, w ciągu dwóch dni pokażemy Ci na czym polega praca w doradztwie strategicznym w technologii! Możesz się spodziewać warsztatów, networkingu oraz czasu wolnego do wykorzystania w pięknym kurorcie hotelowym na Mazowszu!

Warsztaty

Nasze unikalne warsztaty mają na celu połączenie Cię z ekspertami, dostarczając nowej perspektywy, wiedzy i umiejętności. Poprzez praktyczne ćwiczenia i inspirujące dyskusje, odkryjesz czy praca w doradztwie strategicznym jest dla Ciebie. Zaplanowaliśmy łącznie 5 godzin intensywnych warsztatów merytorycznych, a po wyjeździe dodatkową godzinę poświęconą na trening analizy przypadków “case cracking” pod czujnym okiem IT konsultanta z BCG Platinion.

Networking

Nasz retreat skupia się nie tylko na merytoryce ale również na budowaniu relacji. Relaks w SPA, wspólny grill w plenerze oraz poranna sesja jogi to doskonałe połączenie, które zapewni niezapomniany relaksacyjny weekend sprzyjający refleksji, ciekawym dyskusjom i tworzeniu nowych więzi.

Nocleg

Hotel Narvil Conference & Spa to zainspirowane naturą designerskie miejsce biznesowych spotkań oraz indywidualnego relaksu. Narvil to nowoczesny hotel, innowacyjne centrum konferencyjne i ekskluzywne spa. Doskonała lokalizacja pod Warszawą u ujścia Bugu do Narwi, dyskretna i zaciszna atmosfera leśnej okolicy oraz bogaty wybór atrakcji i możliwości wypoczynku tworzą niezwykłą ofertę hotelu. To miejsce obdarzone energią pochodzącą wprost z natury. Hotel powstał z zachowaniem szacunku i w pełnej harmonii z otaczającą go przyrody, a w jego przestrzeniach są wyeksponowane niecodzienne nawiązania architektoniczne do dwóch symboli – żywiołu wody i spokoju lasu.

ORGANIZATOR

BCG PLATINION

BCG Platinion działa w obszarze doradztwa strategicznego w zakresie technologii od ponad 20 lat, w tym od 5 lat w Polsce.

Firma doradza m.in. bankowości, firmom energetycznym, medycznym i przemysłowym a także sektorowi publicznemu. Przykładowo, nasi eksperci pomogli zmodernizować infrastrukturę IT, sprawnie przejść na chmurę albo stworzyć cyfrowe usługi nowej generacji. Dzięki naszym działaniom udało się stworzyć strategię przejścia na chmurę dla wiodącego europejskiego banku, skrócić proces zamówień kontenerów z 24h do 2 minut, a także wdrożyć najlepszy system staffingowy dla Lekarzy bez Granic.

Firma zatrudnia IT Architektki i Architektów i oraz IT Konsultantki i Konsultantów, posiadających wiedzę i umiejętności do pełnienia roli partnera dla firm, które przechodzą przez transformacje technologiczne.

Jak zaaplikować?

Aby zaaplikować, wyślij nam swoje CV do 20 sierpnia 2023 roku. Wybrane kandydatki zostaną skontaktowane przez nasz zespół rekrutacyjny i zaproszone na rozmowę zapoznawczą, na podstawie której zdecydujemy o przydzieleniu miejsca na retreat. Do 25 sierpnia 2023 roku wybrane uczestniczki zostaną poinformowane o szczegółach wyjazdu.

 • Kiedy odbędzie się wyjazd?

  Wyjazd odbędzie się w datach 1-2 września (piątek-sobota). W sobotę w hotelu będzie można zakwaterować się od 12:00, a spotkanie otwierające wydarzenie odbędzie się o 13:00

 • Do kogo skierowany jest Women Retreat w BCG Platinion?

  Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu kobiety związane zawodowo z obszarem IT. Poszukujemy ekspertek, które na co dzień pracują na styku technologii i biznesu, zarówno w obszarze wdrożeń, jak i budowania strategii rozwiązań technologicznych.

 • Jaki jest cel wyjazdu?

  Women Retreat w BCG Platinion jest organizowany w celu zapoznania uczestniczek z pracą w konsultingu technologicznym poprzez nieformalne rozmowy z naszymi ekspertkami oraz interaktywne warsztaty, które symulują pracę w BCG Platinion. Po zakończeniu wyjazdu uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

 • W jakim języku odbędzie się retreat?

  Spotkania mogą odbywać się w języku angielskim lub polskim. Wymagana jest znajomości obu języków.

 • Co jeżeli mogę dołączyć tylko na jeden dzień?

  Aby zapewnić efektywność retreatu, prosimy o uczestnictwo w obu dniach wydarzenia.

 • Czy powinnam przewidzieć jakieś wydatki?

  Hotel, wyżywienie, transport oraz atrakcje na miejscu są w całości zapewniane przez BCG Platinion. 

FAQs

Masz więcej pytań?