Learn. Innovate. Transform Your Future.

Zgłoś się do konkursu i odkryj świat konsultingu z BCG Platinion Institute of Technology Consulting! 

BCG Platinion

BCG Platinion Institute of Technology Consulting otwiera swoje drzwi dla ambitnych studentów w konkursie, w którym będą mieli okazję doskonalić umiejętności przydatne w obszarze strategicznego doradztwa technologicznego. Doświadcz interaktywnych wykładów na żywo, które nie tylko koncentrują się na rozwijaniu umiejętności miękkich, takich jak efektywna praca zespołowa i sztuka skutecznej prezentacji, ale również oferują dogłębne zrozumienie kluczowych koncepcji, takich jak metodyka agile, architektura korporacyjna, oraz techniki rozwiązywania studiów przypadków (case cracking). Nasza inicjatywa ma na celu wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności, otwierające drzwi do przyszłych karier w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii i biznesu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by rozwijać swoje umiejętności i pewnym krokiem wejść do świata technologii!

WYGRAJ WYJĄTKOWE NAGRODY!

Wyobraź sobie emocje związane z rywalizacją o główną nagrodę – aż 40 000 PLN dla zwycięskiej drużyny! To nie wszystko! Drugie miejsce także nie pozostaje w tyle, z 10 000 PLN nagrody, a dla zespołu na trzecim miejscu – wartościowe nagrody rzeczowe. Wybrane osoby będą zaproszone do skróconego procesu rekrutacyjnyjnego na staż Visiting Associate otwierajacy drzwi do kariery w konsultingu technologicznym. Dołącz do nas i zmierz się w świecie technologii i doradztwa. To nie tylko szansa na zdobycie cennej nagrody, ale przede wszystkim możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej cenionych firm na rynku. Learn. Innovate. Transform Your Future. Czekamy na Ciebie!

HARMONOGRAM

 • 25 Lutego

  Termin na przesłanie zgłoszeń – nie przegap szansy, by dołączyć do wyjątkowego wydarzenia pełnego wyzwań i możliwości rozwoju.

 • 8-22 Marca

  Trzy spotkania wykładowo-warsztatowe – zanurz się w intensywne sesje nauki i praktyki, które rozwiną Twoje umiejętności i wiedzę.

 • 5 Kwietnia

  Termin na przesłanie prac półfinałowych – to czas aby pokazać wyniki Twojej ciężkiej pracy i kreatywności.

 • 26 Kwietnia

  Spotkanie finałowe – spotkaj się z finalistami, zaprezentuj swój projekt i wygraj nagrody!

ORGANIZATOR
BCG PLATINION

BCG Platinion działa w obszarze doradztwa strategicznego w zakresie technologii od ponad 20 lat, w tym od 5 lat w Polsce.

Firma doradza m.in. sektorowi bankowości, energetycznemu, medycznemu, przemysłowemu, a także publicznemu. Przykładowo, nasi eksperci pomogli zmodernizować infrastrukturę IT, sprawnie wybrać nowe rozwiązanie CRM dopasowane do potrzeb, albo zbudować kanały cyfrowe zgodnie z podejściem omnikanałowym. Dzięki naszym działaniom udało się stworzyć strategię przejścia na chmurę dla wiodącego europejskiego banku, skrócić proces zamówień kontenerów z 24h do 2 minut, a także wdrożyć najlepszy system staffingowy dla Lekarzy bez Granic.

Firma oferuje program Visiting Associate dla Absolwentów, którzy chcą wejść do świata konsultingu technologicznego. Ponadto, zatrudnia IT Architektki i Architektów i oraz IT Konsultantki i Konsultantów, posiadających wiedzę i umiejętności do pełnienia roli partnera wspierającego naszych klientów w realizacji transformacji cyfrowej.

PARTNERZY WYDARZENIA

FAQ

Jak dowiem się o zakwalifikowaniu do konkursu?

Informację o zakwalifikowaniu na konkurs będziemy przesyłać w tygodniu 26.02-1.03 wszystkim osobom, które przesłały swoje zgłoszenia. Do tego czasu dziękujemy za cierpliwość.

W jakie dni odbywają się spotkania konkursowe oraz finał?

Wyłady odbędą się na żywo w Warszawie w dniach

8 marca, 16:00-18:00

15 marca, 16:00-18:00

22 marca, 16:00-18:00 

Finał odbędzie się 26 kwietnia. 

Czy zgłoszenie do konkursu wymaga utworzenia drużyny?

Uczestnicy mogą zgłosić się do konkursu zarówno jako gotowa drużyna, jak i indywidualnie. W przypadku zgłoszeń indywidualnych, organizatorzy konkursu będą starali się dobrać osoby do drużyn na dalszych etapach konkursu. Drużyny powinny liczyć od 3-4 osób. Pamiętaj, że zgłoszenie się do konkursu nie gwarantuje automatycznego udziału – na tym etapie następuje pierwsza faza eliminacji.

Kto może się zgłosić do konkursu?

Konkurs jest skierowany do studentów ostatniego roku studiów inżynierskich/licencjackich oraz studiów magisterskich zainteresowanych branżą technologiczną i biznesową. Zachęcamy osoby z różnych środowisk edukacyjnych i zawodowych do udziału.

Czy muszę się znać na IT aby móc wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest adresowany do osób interesujących się technologią i obecnymi trendami w szeroko rozumianym świecie rozwiązań IT. Przydatna i mile widziana będzie znajomość zaganień związanych z IT w świecie korporacyjnym.

Do kiedy mogę się zapisać na konkurs?

Termin nadsyłania zgłoszeń to 25 Lutego. Zachęcamy do wczesnego zgłaszania się, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji.

Jakie są etapy konkursu po etapie eliminacji?

Po etapie eliminacji, drużyny, które przejdą dalej, będą uczestniczyć w półfinałach, które polegają na rozwiązaniu konkretnego przypadku (case study). Następnie, w finale, najlepsze zespoły zaprezentują swoje rozwiązania na żywo przed jury.

W jakiej formie odbywają się wykłady i czy są one obowiązkowe?

Wyłady odbywają się na żywo we wskazanym przez nas miejscu. Uczestnictwo w zajęciach jest obowiązkowe, ponieważ jest kluczowym elementem konkursu – warsztaty te są integralną częścią procesu przygotowania do półfinałów i finału.

FAQs

Masz więcej pytań?