SPOTKANIE KOBIET TECH W BIZNESIE

Już w czerwcu 2024 spotkaj się z nami na drugą edycję warsztatów dla kobiet w IT i biznesie w malowniczym hotelu na mazowszu! Poznaj inspirujące liderki ze świata doradztwa strategicznego w branży tech i odkryj możliwości zawodowe w konsultingu IT. 

BCG Platinion

Jeśli  pracujesz na pograniczu świata technologii i biznesu lub jesteś świeżą absolwentką studiów technologicznych, zdobyłaś do kilku lat doświadczenia zawodowego, jesteś otwarta na nowe możliwości rozwoju i zastanawiasz się czy doradztwo strategiczne w technologii jest dla Ciebie

TRAFIŁAŚ WE WŁAŚCIWE MIEJSCE!

Dołączając do naszego  Women Retreat by BCG Platinion Polska, w ciągu dwóch dni pokażemy Ci na czym polega praca w doradztwie strategicznym w technologii! Możesz się spodziewać warsztatów, networkingu oraz czasu wolnego do wykorzystania w pięknym hotelu na Mazowszu!

Warsztaty

Nasze unikalne warsztaty mają na celu połączenie Cię z ekspertami, dostarczając nowej perspektywy, wiedzy i umiejętności. Poprzez praktyczne ćwiczenia i inspirujące dyskusje, odkryjesz czy praca w doradztwie strategicznym jest dla Ciebie. Zaplanowaliśmy łącznie 5 godzin intensywnych warsztatów merytorycznych, a po wyjeździe dodatkową godzinę poświęconą na trening analizy przypadków “case cracking” pod czujnym okiem IT Konsultantki lub IT Konsultanta z BCG Platinion.

Networking

Nasz retreat skupia się nie tylko na merytoryce ale również na budowaniu relacji. Relaks w SPA, współna kolacja oraz poranna sesja jogi to doskonałe połączenie, które zapewnią wspaniałe dwa dni sprzyjające refleksji, ciekawym dyskusjom i tworzeniu nowych więzi.

Nocleg

Hotel Eva Park Life& Spa to to kompleksowo wyposażony obiekt z komfortową bazą noclegową, rekreacyjną i biznesową. Usytuowany w Konstancinie-Jeziornie, zaledwie 20 km od Warszawy, stanowi nowoczesną alternatywę dla standardowych obiektów uzdrowiskowych.

ORGANIZATOR

BCG PLATINION

BCG Platinion działa w obszarze doradztwa strategicznego w zakresie technologii od ponad 20 lat, w tym od 5 lat w Polsce.

Firma doradza m.in. bankowości, firmom energetycznym, medycznym i przemysłowym a także sektorowi publicznemu. Przykładowo, nasi eksperci pomogli zmodernizować infrastrukturę IT, sprawnie przejść na chmurę albo stworzyć cyfrowe usługi nowej generacji. Dzięki naszym działaniom udało się stworzyć strategię przejścia na chmurę dla wiodącego europejskiego banku, skrócić proces zamówień kontenerów z 24h do 2 minut, a także wdrożyć najlepszy system staffingowy dla Lekarzy bez Granic.

Firma zatrudnia IT Architektki i Architektów i oraz IT Konsultantki i Konsultantów, posiadających wiedzę i umiejętności do pełnienia roli partnera dla firm, które przechodzą przez transformacje technologiczne.

Jak zaaplikować?

Aby zaaplikować, wyślij nam swoje CV do 26 maja 2024 roku. Wybrane kandydatki zostaną skontaktowane przez nasz zespół rekrutacyjny i zaproszone na rozmowę zapoznawczą, po której zdecydujemy o przydzieleniu miejsc na retreat.

Masz więcej pytań?